Venkovní dřevěné lavičky ADVAS

Dřevěné lavičky z masivu se hodí zejména na zahradu k rodinným domům, chatkám a chalupám. Mohou ale být i perfektním doplňkem přírodních parků, kde skvěle zapadnou. Jednoduché venkovní lavičky dřevěné jsou vyrobeny z kvalitního dřeva jehličnatých stromů. Venkovní lavička je ošetřená ekologickým nátěrem. Využití najdou i jako dřevěné venkovní lavičky k ohni. Lavičky dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým návodem.


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dřevěná zahradní lavička z masivu

  • 2 590 Kč Cena bez DPH
 ks

Dostupnost Na dotazRelaxujte ve stínu stromů na kvalitní masivní dřevěné lavičce. Dokupte si k ní ještě dřevěný stůl ze stejné soupravy. Dřevěná lavička se vám bude hodit i do pergoly, k večernímu grilování nebo k ohni. Provádíme bezbarvou povrchovou úpravu lavičky nebo úpravu v odstínu Kaštan. Dřevěnou venkovní lavičku doporučujeme na zimu schovat na kryté místo, kde na ni nebude působit mráz a sníh. Tak vám bude sloužit dlouhá léta.

Cyklisté vítáni

Chce vaše obec, restaurační zařízení nebo kiosek získat značku Cyklisté vítáni? Potom pro ně zařiďte zázemí. Nezbytným vybavením budou stabilní stojany na kola. Nabízíme vám betonové, litinové a kovové stojany na kola, které umožňují uzamknutí kol. Stojany na kola jsou vhodné především před restauracemi s letní zahrádkou. Cyklisté si nebudou opírat kola o lavičky nebo zábradlí, ale budou mít možnost uzamknout si kola do stojanů.

Kontaktujte nás

ADVAS s.r.o.
LIBRANTICE 18
503 46

Tel.: +420 604 802 600
E-mail: advas@advas.cz

  • Od roku 2004 se zabýváme výrobou městského mobiliáře
  • Prodáváme výrobky pro městské části a obce
  • Nabízíme výrobky také pro vaši zahradu
  • Většina našich výrobků je skladem za skvělé ceny
  • Specializujeme se na výrobky z betonu, litiny, oceli a dřeva
  • Výrobní halu máme v Libranticích u Hradce Králové

Google+

RSSRSS

Novinky

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Betonové květináče najdou všestranné využití

Betonové květináče najdou všestranné využití

12. 3. 2015

Odolné betonové květináče jsou základní součástí městského mobiliáře. Pro letošní rok jsme si pro vás přichystali novinku - čtvercový venkovní květináč z hladkého pohledového betonu.

Zobrazit všechny novinky