Úvod Reference Dodali jsme moderní vybavení pro technickou univerzitu v Plzni

Dodali jsme moderní vybavení pro technickou univerzitu v Plzni

Pro Západočeskou univerzitu v Plzni jsme dodali betonové sférické trojúhelníky, atypické betonové kruhové květináče pro malé stromkyatypické betonové odpadkové koše s pozinkovanou vložkou. Veškeré námi dodané vybavení má skutečně moderní design a perfektně se hodí k celkovému konceptu budovy.

Betonové sférické trojúhelníky Betonové sférické trojúhelníky

Pro technickou univerzitu v Plzni jsme dodali následující vybavení:

  • Atypické betonové sférické trojúhelníky mají nejen moderní design, ale především jsou praktické a plně nahrazují funkci lavičky. Tyto trojúhleníky jsou 1,5 tuny těžké a jejich speciální tvar byl pro nás oříškem nejen při výrobě, ale i při přepravě a usazování. Studenti a zaměstnanci školy si na nich teď mohou posedět, odpočinout a příjemně zde strávit svůj volný čas.
Betonové sférické trojúhelníky Betonové kruhové květináče
  • Atypické betonové kruhové květináče, které jsme dodali pro technickou univerzitu v Plzni, jsou vhodné pro malé stromky. Tyto betonové květináče mají moderní design a hodí se tak k ostatnímu vybavení, které jsme dodali. Výhodou betonových květináčů je jejich dlouhá životnostodolnost vůči nepříznivému počasí všeho druhu případně vandalismu. Navíc je díky jejich vysoké hmotnosti znemožněna jejich krádež.
  • Atypické betonové odpadkové koše s pozinkovanou vložkou vynikají stejně jako ostatní vybavení především svým moderním designem. Výhodou betonových odpadkových košů je jejich vysoká odolnost a životnost až několik desítek let.
Betonový odpadkový koš Betonové sférické trojúhelníky

Líbí se vám toto vybavení? Můžeme pro vás vytvořit stejné či podobné! Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky