Úvod Reference Květináče a lavičky pro pardubické Aquacentrum

Květináče a lavičky pro pardubické Aquacentrum

Aquacentrum v Pardubicích od svého otevření láme rekordy v návštěvnosti. Jsme rádi, že právě zde je vidět i naše práce. Bylo potřeba vybavit lavičkami venkovní pláž. Proto jsme vzhledem k umístění vybrali vysoce odolné betonové lavičky, jsou umístěny především u dětského bazénu. Slouží zde pro posezení rodičů, kteří bedlivě dohlížejí na svá dítka. 

Exteriéry aquacentra dále zdobí betonové květináče z pohledového betonu. Kromě estetických důvodů pro osazení květin zde slouží také jako ohrazení některých míst. Díky perfektnímu zpracování povrchu květináče do hladka nebyly potřeba žádné další povrchové úpravy. 

Betonové lavičky v exteriéru Aquacentra Pardubice

Květináče u Aquacentra Pardubice

Květináče z pohledového betonu

RSSRSS

Novinky

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Betonové květináče najdou všestranné využití

Betonové květináče najdou všestranné využití

12. 3. 2015

Odolné betonové květináče jsou základní součástí městského mobiliáře. Pro letošní rok jsme si pro vás přichystali novinku - čtvercový venkovní květináč z hladkého pohledového betonu.

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

9. 3. 2015

Dostatek odpadkových košů je receptem na všudypřítomný pořádek. Vyberte si proto u nás venkovní koše na odpadky v různém provedení. Nabízíme koše plastové, kovové či betonové, které jsou odolné a vydrží několik desítek let.

Zobrazit všechny novinky