Úvod Reference Pohoda v pražské Kajetánce

Pohoda v pražské Kajetánce

V parku Kajetánka jsme umístili 30 luxusních laviček Pohoda, které skvěle zapadnou do okolní přírody i moderní obytné zóny. Lavičky můžou místní využít k odpočinku po práci, při vycházce nebo když potřebují klid k dočtení knihy. 

Lavička Pohoda je velmi stabilní, proto může stát i bez kotvení. Litinové podstavy této lavičky jsou chráněny 3 vrstvami barvy, které ji chrání proti povětrnostním podmínkám, UV záření i vodě. Dřevěné části jsou ošetřeny napouštědlem proti plísním, masivní prkna jsou ještě natřena dvěma vrstvami lazury, která proniká hluboko do struktury dřeva, a tam ho chrání. 

Lavička Pohoda

Odpočinková zóna s lavičkami Pohoda

Lavička Pohoda v parku Kajetánka

RSSRSS

Novinky

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Betonové květináče najdou všestranné využití

Betonové květináče najdou všestranné využití

12. 3. 2015

Odolné betonové květináče jsou základní součástí městského mobiliáře. Pro letošní rok jsme si pro vás přichystali novinku - čtvercový venkovní květináč z hladkého pohledového betonu.

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

9. 3. 2015

Dostatek odpadkových košů je receptem na všudypřítomný pořádek. Vyberte si proto u nás venkovní koše na odpadky v různém provedení. Nabízíme koše plastové, kovové či betonové, které jsou odolné a vydrží několik desítek let.

Zobrazit všechny novinky