Úvod Reference Lavičky URBAN na Masarykově nádraží v Praze

Lavičky URBAN na Masarykově nádraží v Praze

Masarykovo nádraží v Praze prochází postupně velkou rekonstrukcí a má se stát výkladní skříní Českých drah. Nádraží by mělo sladit tradiční podobu s moderními službami a zázemím nejen pro cestující, ale i pro Pražany. Hlavní budova nádraží je z roku 1845 z původní doby, kdy se nádraží otevřelo a tím patří mezi nejstarší železniční stanici v Praze. Jedná se tedy o velice významnou pražskou památku a tomu musí být přizpůsobena i citlivá rekonstrukce nádraží.

Výrobce laviček ADVAS dodával lavičky URBAN, které vynikají svou jednoduchou konstrukcí, která neruší okolní vzhled a tím zapadne téměř do jakéhokoli exteriéru. Na přání zákazníka jsme vytvořili pevné podstavy sladěné ve stejném barevném odstínu jako ostatní kovové konstrukce historické budovy

Lavička působí vzdušným dojmem i přesto, že jsou na lavičkách použitá 40 mm silná dubová prkna, která opět ladí s okolními dřevěnými prvky budovy.

Fotky laviček URBAN na Masarykově nádraží

Dubová prkna na lavičce Urban

Lavička urban s dubovým dřevem

Lavičky ADVAS vyrobené v čechách

Kovová lavička v barvě okolních prvků

Kovová lavička Urban na nádraží v praze

lavicka advas masarykovo nádraží

Líbí se vám lavička Urban na Masarykově nádraží? Pokud byste si chtěli objednat lavičku, jste na správném místě. Napište nám. Rádi se vám ozveme s nabídkou.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky