Úvod Reference Lavičky URBAN na Masarykově nádraží v Praze

Lavičky URBAN na Masarykově nádraží v Praze

Masarykovo nádraží v Praze prochází postupně velkou rekonstrukcí a má se stát výkladní skříní Českých drah. Nádraží by mělo sladit tradiční podobu s moderními službami a zázemím nejen pro cestující, ale i pro Pražany. Hlavní budova nádraží je z roku 1845 z původní doby, kdy se nádraží otevřelo a tím patří mezi nejstarší železniční stanici v Praze. Jedná se tedy o velice významnou pražskou památku a tomu musí být přizpůsobena i citlivá rekonstrukce nádraží.

Výrobce laviček ADVAS dodával lavičky URBAN, které vynikají svou jednoduchou konstrukcí, která neruší okolní vzhled a tím zapadne téměř do jakéhokoli exteriéru. Na přání zákazníka jsme vytvořili pevné podstavy sladěné ve stejném barevném odstínu jako ostatní kovové konstrukce historické budovy

Lavička působí vzdušným dojmem i přesto, že jsou na lavičkách použitá 40 mm silná dubová prkna, která opět ladí s okolními dřevěnými prvky budovy.

Fotky laviček URBAN na Masarykově nádraží

Dubová prkna na lavičce Urban

Lavička urban s dubovým dřevem

Lavičky ADVAS vyrobené v čechách

Kovová lavička v barvě okolních prvků

Kovová lavička Urban na nádraží v praze

lavicka advas masarykovo nádraží

Líbí se vám lavička Urban na Masarykově nádraží? Pokud byste si chtěli objednat lavičku, jste na správném místě. Napište nám. Rádi se vám ozveme s nabídkou.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Betonové květináče najdou všestranné využití

Betonové květináče najdou všestranné využití

12. 3. 2015

Odolné betonové květináče jsou základní součástí městského mobiliáře. Pro letošní rok jsme si pro vás přichystali novinku - čtvercový venkovní květináč z hladkého pohledového betonu.

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

9. 3. 2015

Dostatek odpadkových košů je receptem na všudypřítomný pořádek. Vyberte si proto u nás venkovní koše na odpadky v různém provedení. Nabízíme koše plastové, kovové či betonové, které jsou odolné a vydrží několik desítek let.

Zobrazit všechny novinky