Úvod Výměna odkazů

Výměna odkazů

Pořiďte si levné, ale kvalitní stavební nářadí pro kutily i profesionály.
Pracovní pomůcky od profesionálů.
Nerezové zábradlí přesně podle vašich představ.
Pracovní rukavice všech druhů a materiálů.
Dodáváme vysoce kvalitní hliníkové profily v  do všech zpracovatelských odvětví.
Nádherné plastové květináče budou stylovým doplňkem do vašeho domu.

Vzájemná výměna odkazů

Máte-li zájem o vzájemnou výměnu zpětných odkazů s naším webem, kontaktujte nás na email advas@advas.cz. Do předmětu zprávy napište název tohoto webu.

Vyberte si zdrojový kód a vložte jej do svých stránek

Sháníte kvalitní městský mobiliář? <a href="https://www.vyroba-advas.cz/" title="Výroba betonových květináčů">Výroba betonových květináčů</a>, laviček i stolů od společnosti ADVAS je sázka na jistotu.

Nabízíme odolné <a href="https://www.vyroba-advas.cz/betonove-lavicky" title="Betonové lavičky">betonové lavičky</a>, které se stanou ozdobou každého města a obce.

Rozšiřte městský mobiliář o moderní <a href="https://www.vyroba-advas.cz/kovove-lavicky" title="Kovové lavičky se dřevem">kovové lavičky se dřevem</a>. Najdete u nás klasické výrobky i designové skvosty.

<a href="https://www.vyroba-advas.cz/parkove-lavicky" title="Betonové parkové lavičky">Betonové parkové lavičky</a> jsou zárukou kvality a vysoké odolnosti.

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky