Úvod Videogalerie

Videogalerie našeho mobilního inventáře

Připravili jsme pro vás videogalerii, ve které si můžete prohlédnout na vlastní oči nesporné výhody našich produktů. Řada z nich nemá na našem trhu konkurenci. Přesvědčíme vás o kvalitě i promyšlenosti betonových květináčů, nerezových a betonových odpadkových košů, sloupků a dalších pomůcek, které jsou nejen praktické, ale ve vašem městě se budou i skvěle vyjímat.

Prohlédněte si naše videa

I pro vás vyrobíme městský mobiliář. Zpracujeme vám cenovou nabídku, napište nám!

Nerezový odpadkový koš s popelníkem

Prohlédněte si naše nerezové odpadkové koše, které nemají na trhu konkurenci. Vybrat si je můžete s popelníkem, nebo bez popelníku. Obsluha i údržba košů je snadná a mysleli jsme i na jejich ukotvení k zemi. Dovnitř koše se obsluha dostane pomocí trojhranného klíče, který je samozřejmě součástí balení. Objednat si k nim můžete i pozinkovanou vyjímatelnou vložku, která nahradí igelitové pytle.


Betonové odpadkové koše

Betonové odpadkové koše u nás najdete ve třech velmi oblíbených provedeních. Již mnoho let vám nabízíme tři tvary s různými povrchy. Vybrat si můžete kulatý koš beton-dřevo, betonový šestihran, nebo betonový čtyřhran. Koše s pozinkovanými vložkami jsou navíc velmi odolné proti vandalismu i nepříznivosti počasí. Přesvědčte se v našem videu, že ani oheň jim neublíží.


Betonový zahrazovací sloupek

Přesvědčíme vás o stabilitě našich betonových zahrazovacích sloupků. Řádně s nimi ohraničíte prostor proti vjezdu či parkování vozidel. Díky čtvercové základně a váze 160 kg je téměř nemožné ho někam posunout nebo převrátit. I tak můžete díky provedení základnu sloupku zapustit do země.


Betonové květináče

Jako architektonický estetický doplněk i jako účinná zábrana vjezdu vozidlům slouží betonové květináče naší výroby. Vyrobíme vám mnoho typů a tvarů a velikostí květináčů s nejrůznější povrchovou úpravou. Po vyplnění zeminou a osázení květinami nemusíte květináče díky vysoké hmotnosti kotvit do země. Květináč vám navíc můžeme vyrobit i na zakázku dle vašeho přání.

Betonový stojan na kola

Nabízíme vám unikátní stojany na kola, které se skvěle hodí do ulic měst a obcí. Stojan na kola ocení jak turisté-cyklisté přijíždějící do vašeho města, tak místní obyvatelstvo. Navrhli jsme jej s důrazem na vysokou funkčnost, praktičnost a estetiku. Díky tomu náš stojan skvěle doplní každý venkovní prostor. Výhodou tohoto betonového stojanu na kola je, že do něj lze zaparkovat téměř jakýkoliv typ kol. Kónicky tvarované drážky jsou schopny pojmout jak širokou, tak tenkou pneumatiku.

Betonová lavička ADVAS LOP

Betonová lavička ADVAS LOP vypadá vzdušně, a přesto má vlastnosti masivní lavičky. Díky své velké hmotnosti zůstane vždy tam, kde ji umístíte. Konstrukci tvoří pevné železobetonové podstavce, které jsou zpracované do nejmenšího detailu. Tato lavička svým moderním vzhledem zapadne jak do exteriérů kancelářských komplexů, tak do nových parků.

Kovová lavička ALEX

Kovová lavička ALEX je příjemně lehká, a tak se dá velmi snadno přenášet. Lze ji snadno ukotvit pomocí čtyřech kotvících bodů. Konstrukci tvoří moderní a vzdušná trubková konstrukce ošetřená syntetickou barvou. Sedák a opěradlo tvoří masivní smrková prkna. Díky pohodlným područkám si na lavičce krásně odpočinete.

Litinová lavička Schonbrunn

Litinová lavička klasik se perfektně hodí na vaši zahrádku nebo třeba do zámeckého parku. Sedák této lavičky je v ideální výšce a opěradlo má velmi příjemný sklon. Konstrukci lavičky tvoří silné litinové podstavce a masivní dřevo. Na vaše přání ji můžeme upravit pro ukotvení, aby bylo zabráněno případné nežádoucí manipulaci. Lavička je díky impregnaci vhodná pro trvalé venkovní užití.


Vytvoříme vám cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky