Úvod Reference Lavička na míru pro bytový dům v Hradci Králové

Lavička na míru pro bytový dům v Hradci Králové

Lavička Milano na míru pro bytový dům v Hradci KrálovéSpolečenství vlastníků jednotek bytového domu v Hradci Králové nás oslovilo, abychom pro ně v ulici Sezemická vyrobili atypické lavičky Milano. Jejich přání bylo mít lavičky bez područek, s tropickým dřevem Iroko a v délce pouze 130 cm, aby se vešly do vchodových dveří domu.

Důležité bylo, abychom podstavec lavičky opatřili nátěrem ve stejném odstínu, jako jsou kovové rámy vchodových dveří. To pro nás nebyl vůbec žádný problém. Lavička díky tomu skvěle zapadá do okolí a ladí s okolními barvami moderně vzhlížejícího a upraveného vchodu.

I pro vás vyrobíme městský mobiliář na míru. Napište nám pro vypracování nabídky.

Oblíbená lavička Milano

Kovová lavička MilanoKovová lavička Milano s moderním designem a výbornými materiály se hodí do nákupních center, k panelovým domům, na náměstí i pěší zóny. Její kovové části jsme opatřili vrstvou antikorozní barvy a dvěma vrstvami syntetické barvy v odstínu podle výběru. Dřevěná část lavičky má fungicidní nátěr a dvě vrstvy syntetické lazury. Lavička Milano může stát volně, nebo ji můžeme ukotvit k zemi.


Vyrobíme vám městský mobiliář podle přání, napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky