Úvod Reference Lavička na míru pro bytový dům v Hradci Králové

Lavička na míru pro bytový dům v Hradci Králové

Lavička Milano na míru pro bytový dům v Hradci KrálovéSpolečenství vlastníků jednotek bytového domu v Hradci Králové nás oslovilo, abychom pro ně v ulici Sezemická vyrobili atypické lavičky Milano. Jejich přání bylo mít lavičky bez područek, s tropickým dřevem Iroko a v délce pouze 130 cm, aby se vešly do vchodových dveří domu.

Důležité bylo, abychom podstavec lavičky opatřili nátěrem ve stejném odstínu, jako jsou kovové rámy vchodových dveří. To pro nás nebyl vůbec žádný problém. Lavička díky tomu skvěle zapadá do okolí a ladí s okolními barvami moderně vzhlížejícího a upraveného vchodu.

I pro vás vyrobíme městský mobiliář na míru. Napište nám pro vypracování nabídky.

Oblíbená lavička Milano

Kovová lavička MilanoKovová lavička Milano s moderním designem a výbornými materiály se hodí do nákupních center, k panelovým domům, na náměstí i pěší zóny. Její kovové části jsme opatřili vrstvou antikorozní barvy a dvěma vrstvami syntetické barvy v odstínu podle výběru. Dřevěná část lavičky má fungicidní nátěr a dvě vrstvy syntetické lazury. Lavička Milano může stát volně, nebo ji můžeme ukotvit k zemi.


Vyrobíme vám městský mobiliář podle přání, napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Betonové květináče najdou všestranné využití

Betonové květináče najdou všestranné využití

12. 3. 2015

Odolné betonové květináče jsou základní součástí městského mobiliáře. Pro letošní rok jsme si pro vás přichystali novinku - čtvercový venkovní květináč z hladkého pohledového betonu.

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

9. 3. 2015

Dostatek odpadkových košů je receptem na všudypřítomný pořádek. Vyberte si proto u nás venkovní koše na odpadky v různém provedení. Nabízíme koše plastové, kovové či betonové, které jsou odolné a vydrží několik desítek let.

Zobrazit všechny novinky