Úvod Reference Atypické obloukové lavičky ve Štruncových sadech

Atypické obloukové lavičky ve Štruncových sadech

Známé Štruncovy sady na soutoku řek Radbuzy a Mže jsou oblíbenou relaxační zónou v Plzni. Tento park však postrádal místo k odpočinku. Proto se na nás město Plzeň obrátilo a my jsme nelenili a vybavili celé Štruncovy sady 90 atypickými obloukovými lavičkamiNejdelší lavička má 29 metrů. Díky tvaru totiž obloukové lavičky můžeme postavit do půlkruhu, či je rovnou poskládat do uzavřeného kruhu. Vyrábíme je na míru přesně podle vašich představ. 

Lavičky najdete v nově zrekonstruovaném parku, hned vedle fotbalového stadionu plzeňské Viktorky. Kromě obloukových laviček jsme park vybavili také moderními betonovými lavičkami bez opěradel

Oblouková lavička u stadionu plzeňské Viktorky

Lavičky do oblouku

Oblouková lavička v Plzni

Betonové lavičky bez opěradel

RSSRSS

Novinky

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Betonové květináče najdou všestranné využití

Betonové květináče najdou všestranné využití

12. 3. 2015

Odolné betonové květináče jsou základní součástí městského mobiliáře. Pro letošní rok jsme si pro vás přichystali novinku - čtvercový venkovní květináč z hladkého pohledového betonu.

Zobrazit všechny novinky