Úvod Reference Lavička pro uměleckou ZŠ v Hradci Králové

Do umělecké základní školy v Hradci Králové jsme dodali litinovou lavičku Schonbrunn

Umělecké dílo do umělecké školy? I tak by se dala charakterizovat zakázka pro Základní uměleckou školu na Střezině v Hradci Králové, kam jsme dodali litinovou lavičku Schonbrunn. Tato lavička patří k nejrozšířenějším typům laviček, které se umisťují zejména do zámeckých parků nebo významných historických budov. I v umělecké základní škole však může tvrdit muziku, nemyslíte?

Rodiče si mohou při čekání na malé umělce pohodlně sednout

Litinová lavička Schonbrunn v umělecké ZŠ

Lavičky Schonbrunn vyrábíme z odolné litiny a jejich povrch ošetřujeme 3 nátěry kvalitními syntetickými barvami, které jsou určeny právě pro litinu. Lavičky je přitom možné perfektně sladit s okolním vybavením. Dle požadavků vybereme různý odstín nátěrů dřeva i litinových částí. V tomto případě si do základní umělecké školy přáli lavičku v odstínu Dub a litinu v bílé barvě.

Uvažujete o pořízení podobné lavičky? Podívejte se na naši kompletní nabídku laviček.

Máte zájem o zakázkovou výrobu laviček? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Betonové květináče najdou všestranné využití

Betonové květináče najdou všestranné využití

12. 3. 2015

Odolné betonové květináče jsou základní součástí městského mobiliáře. Pro letošní rok jsme si pro vás přichystali novinku - čtvercový venkovní květináč z hladkého pohledového betonu.

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

9. 3. 2015

Dostatek odpadkových košů je receptem na všudypřítomný pořádek. Vyberte si proto u nás venkovní koše na odpadky v různém provedení. Nabízíme koše plastové, kovové či betonové, které jsou odolné a vydrží několik desítek let.

Zobrazit všechny novinky