Úvod Reference Lavička pro uměleckou ZŠ v Hradci Králové

Do umělecké základní školy v Hradci Králové jsme dodali litinovou lavičku Schonbrunn

Umělecké dílo do umělecké školy? I tak by se dala charakterizovat zakázka pro Základní uměleckou školu na Střezině v Hradci Králové, kam jsme dodali litinovou lavičku Schonbrunn. Tato lavička patří k nejrozšířenějším typům laviček, které se umisťují zejména do zámeckých parků nebo významných historických budov. I v umělecké základní škole však může tvrdit muziku, nemyslíte?

Rodiče si mohou při čekání na malé umělce pohodlně sednout

Litinová lavička Schonbrunn v umělecké ZŠ

Lavičky Schonbrunn vyrábíme z odolné litiny a jejich povrch ošetřujeme 3 nátěry kvalitními syntetickými barvami, které jsou určeny právě pro litinu. Lavičky je přitom možné perfektně sladit s okolním vybavením. Dle požadavků vybereme různý odstín nátěrů dřeva i litinových částí. V tomto případě si do základní umělecké školy přáli lavičku v odstínu Dub a litinu v bílé barvě.

Uvažujete o pořízení podobné lavičky? Podívejte se na naši kompletní nabídku laviček.

Máte zájem o zakázkovou výrobu laviček? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky