Úvod Novinky Betonové květináče najdou všestranné využití

Betonové květináče najdou všestranné využití

12.03.2015 13:16

Betonové květináče najdou všestranné využití

Velké betonové květináče neslouží jenom na výsadbu rostlin, ale také mohou posloužit jako účinná zábrana. Řadí se do běžného městského mobiliáře a nacházejí využití ve stovkách měst a obcí.

Venkovní betonové květináče vyrábíme z vymývaného betonu a můžeme je opatřit různou povrchovou úpravou. Mezi jejich největší výhody patří odolnost vůči změnám počasí, mechanickému poškozenívandalům a vysoká hmotnost, která znemožňuje jejich krádež. Do sortimentu jsme zařadili také nový čtvercový květináč z hladkého pohledového železobetonu.

Jak využijete venkovní květináče z betonu:

  • Pěstování květin a stromků ve městech a obcích. Ve dnu květináče jsou otvory pro odtok přebytečné vody.
  • Jako zátarasy proti vjezdu aut. Zabrání vjezdu nežádoucím vozidlům, a přitom vypadají pěkně.
  • Jako zábranu na chodníku pro ochranu chodců.

Květináče před Aquacentrem Pardubice.Venkovní velké květináče z pohledového betonu jsme dodávali také k pardubickému Aquacentru. Před vchodem slouží květináče pro okrasu, pro pěstování stromků. Na parkovišti zase jednoznačně vyhraňují místa pro návštěvníky Aquaparku. Součástí zakázky byla také výroba betonových laviček s opěradlem.

Máte zájem o betonové květináče? Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky