Úvod Novinky Buďte na letošní zimu připravení. Pořiďte si nádoby na posyp

Buďte na letošní zimu připravení. Pořiďte si nádoby na posyp

10.11.2014 15:23

Buďte na letošní zimu připravení. Pořiďte si nádoby na posyp

Zima se blíží! Buďte připravení a pořiďte si nádoby na posyp a kvalitní posypový materiál. Tyto zásobníky se hodí do města i k rodinnému domu. Příjezdové cesty, veřejná prostranství, parkoviště a další prostory tak budou vždy bezpečné, sjízdné i schůdné.

Investujte do bezpečnějších komunikací

Zásobníky a nádoby na posypový materiál dodáváme v provedení volně stojícím nebo s ukotvením do země. Vyztužené jsou sklolaminátem, díky čemuž jsou ještě více odolnější vůči počasí a mechanickému poškození. A nádoby na posyp mají i spoustu dalších výhod.


  • minimální objem činí 110 l a maximální 1100 l
  • nádoby jsou stohovatelné, takže mimo sezonu šetří místo
  • možnost uzamknutí
  • možnost výroby nádoby bez výsypného otvoru

Nádoby na posyp objednávejte v eshopu nebo nám napište

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky