Úvod Novinky Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13.05.2016 13:10

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Na většinu našich laviček dáváme klasické smrkové dřevo. Často se ale stane, že zákazník má chuť i rozpočet na něco exkluzivněšího. V tomto případě jsme do minulého roku sáhli po trockém dřevu Iroko. Od letoška jsme rádi, že můžeme nabídnout i další dřevinu s luxusním vzhledem a tím je dub. Dub je hodně tvrdé dřevo, vlastnostmi podobné tropickému, je tedy velice odolné a dlouho vydrží. Je to také ekologičtější varianta, protože dub roste zde v Evropě a nemusí se dovážet z tak velké dálky jako tropické. Dub můžeme dát na všechny lavičky nebo stoly.

Na obrázku je lavička ADVAS LOP s dubovými prkny, kterou jsme vyráběli pro obec Mníšek u Liberce. Dubová prkna jsou ošetřená bezbarvým impregnačním olejem. Cena lavička v tomto provedení stojí stejně jako lavička s tropickým dřevem.

Líbí se vám lavička s dubovým dřevem? Napište nám poptávku, rádi se vám ozveme.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Betonové květináče najdou všestranné využití

Betonové květináče najdou všestranné využití

12. 3. 2015

Odolné betonové květináče jsou základní součástí městského mobiliáře. Pro letošní rok jsme si pro vás přichystali novinku - čtvercový venkovní květináč z hladkého pohledového betonu.

Zobrazit všechny novinky