Úvod Novinky Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Stůl s betonovou deskou pro bezúdržbové používání.

17.02.2021 08:04

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Tento celobetonový stůl nemusíte natírat nebo brousit. Jen si na začátku dobře promyslete, kam ho umístíte. Váha 470 kg nepřeje častému přemístění. Pokud potřebujete umístit sedací soupravu na místo, kde by se něco mohlo ztratit, tak přesně tento piknikový stůl z betonu je skvělou volbou. Pro extra nenechavé ruce je možné stůl přikotvit k zemi. Vše je vyrobené z pohledového betonu. Deska i sedáky jsou hladké a pěkné na pohled i dotek.

Nosnost každého sedáku je neuvěřitelných 600kg.

Betonovou desku je možné umístit i na betonový stůl

Betonová deska se dá umístit i na samostatný stůl.

Celobetonový piknikový stůl

Stůl s betonovou deskou

Máte zájem o stůl s betonovou deskou? Napište nám. Rádi se vám ozveme.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky