Úvod Novinky Užijte si babí léto na venkovním posezení ze dřeva a kovu od Advas

Užijte si babí léto na venkovním posezení ze dřeva a kovu od Advas

01.09.2014 12:39

Užijte si babí léto na venkovním posezení ze dřeva a kovu od Advas

Sluneční paprsky sice slábnou, ale září si jich pro nás přece jenom trochu schovalo. Nachytejte je na pohodlné zahradní lavičce od Advas. Venkovní posezení ze dřeva a kovu můžete umístit jak do zahrady, tak na terasu a odpočinout si kdykoliv budete chtít. Výhodou betonových laviček a stolů je především jejich odolnost. Nemusíte je odklízet a chránit před deštěm jako většinu zahradního nábytku.

Posezení ze dřeva a kovu

  • je vhodné nejen do zahrad, ale i městských a zámeckých parků a ulic
  • má železobetonovou konstrukci, která vydrží dlouhá léta
  • je bezúdržbové a odolává vandalům
  • se dá snadno kombinovat s venkovními stoly z betonu a dřeva

Nejoblíbenější lavičkou je litinová lavička Schönbrunn. Je vyhledávaná zejména pro zámecké parky a k historickým budovám. Skvěle se ale bude vyjímat i na vaší zahradě!

Litinová lavička Schonbrunn

Máte zájem o zahradní lavičky Advas? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky