Úvod Novinky Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17.10.2018 09:20

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Venkovní odpadkový koš na tříděný odpad je kulatý a je koncipovaný pro dva typy odpadů. Každá jeho polovina má svou typickou barvu pro druh odpadu, navíc je opatřena názvem i značkou recyklace. Do každé části se vejde pytel o objemu 50 litrů. A pozor! Kombinace typu odpadu na koši vám vyrobíme tak, jak si budete přát - plast/sklo, plast/papír, papír/sklo... Můžete mít venkovní koš na tříděný odpad přímo na míru vašim kolemjdoucím.

Výhodou je také možnost kotvení koše v zemi - což je účinná ochrana koše před odkopnutím vandaly, odcizením i před nečekanými nepříznivými vlivy počasí.

"Pořídili jsme si před firmu dva koše na třídený odpad a sami jsme byli překvapení, jak velký úspěch to mělo. Dokonce nám příšlo i pár pochvalných e-mailů, jak je dobře, že i firmám záleží na svém okolí."

Martin B., spokojený zákazník

U koše pro sklo vyrábíme ještě extra kovovou pozinkovanou vložku, aby nebyl poškozený odhazováním skleněných lahví. Vložka se dá snadno vyjmout a vysypat. Je to mnohem praktičtější a ekologičtější řešení, kdy nemusíte používat plastové pytle a nehrozí jejich protrhnutí od rozbitých střepů uvnitř koše. Cena 2 kusů pozinkovaných vložek je 800 Kč bez DPH. 

Neignorujte potřebu lidí třídit odpad. Umožněte svým obyvatelům, zákazníkům a všem lidem kolem vás, jednoduše a ihned třídit odpad.

Podívejte se sami, jak snadno to funguje

Kromě venkovního odpadkového koše na tříděný odpad máme v nabídce další městský mobiliář

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky