Úvod Novinky Zahradní nábytek z betonu - pro letní posezení jako stvořený

Zahradní nábytek z betonu - pro letní posezení jako stvořený

07.07.2014 14:59

Zahradní nábytek z betonu - pro letní posezení jako stvořený

Většina zahradního nábytku vyžaduje poměrně složitou, častou a finančně náročnou údržbu. Jakmile nábytek zapomenete uklidit a zmokne, dřevo může rychle zešednout a nábytek tak ztrácí na své kráse.

My vám však nabízím zahradní nábytek z betonu, který vyniká svojí pevností a životností. Betonové lavičky jsou pro svou hmotnost velmi stabilní. Můžete je nechat volně stát nebo, přikotvit k podkladu nebo zabetonovat. Zároveň tak zabráníte jejich odcizení.

Máte zájem o zahradní betonové lavičky z našeho eshopu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Betonové květináče najdou všestranné využití

Betonové květináče najdou všestranné využití

12. 3. 2015

Odolné betonové květináče jsou základní součástí městského mobiliáře. Pro letošní rok jsme si pro vás přichystali novinku - čtvercový venkovní květináč z hladkého pohledového betonu.

Zobrazit všechny novinky