Úvod Reference Odpadkové koše před vědeckou knihovnou v Hradci Králové

Odpadkové koše před vědeckou knihovnou v Hradci Králové

Před vědeckou knihovnou v centru Hradce Králové se od nynějška nachází 2 nerezové odpadkové koše z naší dílny. Jedná se o nerezové koše s vložkou a prolisy, které se skvěle hodí k celkovému konceptu budovy. Praktičnost jde u nich ruku v ruce s moderním designem. Hodí se tedy do center měst, na frekventované ulice i do obytných zón.

Účelné a zároveň pěkné, co myslíte?

Nerezové odpadkové koše před vědeckou knihovnou HK Venkovní odpadkové koše před vědeckou knihovnou HK

Do tohoto odpadkového koše se umisťují igelitové pytle o objemu 100 litrů. Nerezové koše mají navíc i popelník s důmyslnou konstrukcí, která brání propadávání žhavých nedopalků na odpad uvnitř.

Kromě nerezových odpadkových košů nabízíme i další varianty venkovních odpadních nádob. Měli byste o ně zájem? Podívejte se do sekce kovové odpadkové koše a vyberte si.

Podívejte se na další fotky z okolí hradecké knihovny

Venkovní odpadkové koše

Nerezové odpadkové koše

Kovové odpadkové koše

Nerezové odpadkové koše

Poptáváte městský mobiliář? Napište si o nabídku na míru

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky