Úvod Reference Odpadkové koše před vědeckou knihovnou v Hradci Králové

Odpadkové koše před vědeckou knihovnou v Hradci Králové

Před vědeckou knihovnou v centru Hradce Králové se od nynějška nachází 2 nerezové odpadkové koše z naší dílny. Jedná se o nerezové koše s vložkou a prolisy, které se skvěle hodí k celkovému konceptu budovy. Praktičnost jde u nich ruku v ruce s moderním designem. Hodí se tedy do center měst, na frekventované ulice i do obytných zón.

Účelné a zároveň pěkné, co myslíte?

Nerezové odpadkové koše před vědeckou knihovnou HK Venkovní odpadkové koše před vědeckou knihovnou HK

Do tohoto odpadkového koše se umisťují igelitové pytle o objemu 100 litrů. Nerezové koše mají navíc i popelník s důmyslnou konstrukcí, která brání propadávání žhavých nedopalků na odpad uvnitř.

Kromě nerezových odpadkových košů nabízíme i další varianty venkovních odpadních nádob. Měli byste o ně zájem? Podívejte se do sekce kovové odpadkové koše a vyberte si.

Podívejte se na další fotky z okolí hradecké knihovny

Venkovní odpadkové koše

Nerezové odpadkové koše

Kovové odpadkové koše

Nerezové odpadkové koše

Poptáváte městský mobiliář? Napište si o nabídku na míru

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Betonové květináče najdou všestranné využití

Betonové květináče najdou všestranné využití

12. 3. 2015

Odolné betonové květináče jsou základní součástí městského mobiliáře. Pro letošní rok jsme si pro vás přichystali novinku - čtvercový venkovní květináč z hladkého pohledového betonu.

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

9. 3. 2015

Dostatek odpadkových košů je receptem na všudypřítomný pořádek. Vyberte si proto u nás venkovní koše na odpadky v různém provedení. Nabízíme koše plastové, kovové či betonové, které jsou odolné a vydrží několik desítek let.

Zobrazit všechny novinky