Úvod Reference Vybavení pro dopravní hřiště v Hradci Králové

Vybavení pro dopravní hřiště v Hradci Králové

Vybavení pro dopravní hřiště v Hradci KrálovéNa podzim 2015 jsme dodali betonové lavičky bez opěradel a betonové stoly na dětské dopravní hřiště v Hradci Králové. Do části Třebeš v Hradci Králové tak putovaly námi vyrobené betonové sedací soupravy, které budou sloužit pro občerstvení dětí a rodičů na dopravním hřišti.

Na dětské dopravní hřiště v Třebeši jsme dodali

  • Betonové lavičky bez opěradla – Tyto univerzální lavičky mají podstavy ze železobetonové konstrukce. Jejich sedák je vyrobený z 3 masivních prken. Nejčastěji tyto lavičky dodáváme na zahrady, autobusové zastávky nebo na odpočinková místa pro zaměstnance.
  • Betonový stůl – Betonové stoly jsou dokonale pevné a vysoce odolné. Nosnou konstrukci mají z železobetonové podstavy a spojuje ji ocelová tyč ve spodní části. Díky hmotnosti stolu se nemusíte bát, že by jej někdo přesouval. Je také možné jej ukotvit do země.
betonový koš na dopravním hřišti betonové lavičky v třebši

Vyrobíme pro vás městský mobiliář na zakázku, napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky