Úvod Reference Vybavení pro dopravní hřiště v Hradci Králové

Vybavení pro dopravní hřiště v Hradci Králové

Vybavení pro dopravní hřiště v Hradci KrálovéNa podzim 2015 jsme dodali betonové lavičky bez opěradel a betonové stoly na dětské dopravní hřiště v Hradci Králové. Do části Třebeš v Hradci Králové tak putovaly námi vyrobené betonové sedací soupravy, které budou sloužit pro občerstvení dětí a rodičů na dopravním hřišti.

Na dětské dopravní hřiště v Třebeši jsme dodali

  • Betonové lavičky bez opěradla – Tyto univerzální lavičky mají podstavy ze železobetonové konstrukce. Jejich sedák je vyrobený z 3 masivních prken. Nejčastěji tyto lavičky dodáváme na zahrady, autobusové zastávky nebo na odpočinková místa pro zaměstnance.
  • Betonový stůl – Betonové stoly jsou dokonale pevné a vysoce odolné. Nosnou konstrukci mají z železobetonové podstavy a spojuje ji ocelová tyč ve spodní části. Díky hmotnosti stolu se nemusíte bát, že by jej někdo přesouval. Je také možné jej ukotvit do země.
betonový koš na dopravním hřišti betonové lavičky v třebši

Vyrobíme pro vás městský mobiliář na zakázku, napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Betonové květináče najdou všestranné využití

Betonové květináče najdou všestranné využití

12. 3. 2015

Odolné betonové květináče jsou základní součástí městského mobiliáře. Pro letošní rok jsme si pro vás přichystali novinku - čtvercový venkovní květináč z hladkého pohledového betonu.

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

9. 3. 2015

Dostatek odpadkových košů je receptem na všudypřítomný pořádek. Vyberte si proto u nás venkovní koše na odpadky v různém provedení. Nabízíme koše plastové, kovové či betonové, které jsou odolné a vydrží několik desítek let.

Zobrazit všechny novinky