Úvod Reference Vyrobili jsme vysoké betonové stoly na fotbalový stadion

Vyrobili jsme vysoké betonové stoly na fotbalový stadion

Vysoké stoly na stadionu v HK.Na všesportovní stadion v Hradci Králové jsme dodali nevšední betonové stoly na míru, které musely splňovat speciální požadavky správce:

  • Stoly musely být vyšší pro pohodlné stání u občerstvení na ochozu stadionu. 
  • Stoly musely být stabilní i bez kotvení, aby se s nimi mohlo pomocí techniky manipulovat a přizpůsobovat tak prostředí stadionu různým kulturním i sportovním akcím.

Zvolili jsme betonové stoly na míru, které jsou díky svojí váze velmi odolné a stabilní, což je na prvoligovém fotbalovém stadionu důležité.

Vyrobíme vám veškerý městský mobiliář z naší nabídky na míru, kontaktujte nás. Tento betonový stůl na míru dodáváme za 3.900 Kč bez DPH.

Výhody betonových stolů od Advas

  • dokonale pevný a vysoce odolný materiál, celková hmotnost přes 100 kg
  • pro vyšší stabilitu jsou podstavy zpevněny ocelovou tyčí

Stoly na všesportovním stadionu v HK.

  • nosná konstrukce stolu z železobetonové podstavy
  • plochu stolu tvoří 5 masivních prken ošetřených napouštědlem a lazurou

Stoly jsou stabilní i bez kotvení

Máte zájem o betonový stůl na míru za 3.900 Kč? Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky