Úvod Reference Školka v Libranticích má svou veselou lavičku

Školka v Libranticích má svou veselou lavičku

Barevná betonová lavička u školky v Libranticích.Paní starostka se na nás obrátila s žádostí o veselou lavičku k librantické školce. Lavička neměla být nudná a obyčejná. Její přání jsme splnili a vyrobili betonovou lavičku s opěradlem s podstavami z barevného betonu a prkny v odstínu třešeň a pinie. Líbí se vám?

Výhody betonové lavičky:

  • Podstavce jsou vyrobeny z vibrované železobetonové konstrukce mimořádné odolnosti.
  • Vysoká hmotnost lavičky zabraňuje odcizení. Lze ji i ukotvit do země.
  • Dřevěné části jsou ošetřeny proti plísním a vodě
    a natřeny kvalitní syntetickou lazurou.

I vy můžete mít barevný městský mobiliář

Z barevného betonu vyrobíme na objednávku veškerý městský mobiliář z naší nabídky. Výjimkou nejsou ani betonové koše nebo zahrazovací sloupky. Výhodou barevného betonu je probarvenost v celé struktuře, takže barva se nikdy neodloupe, nepoškrábe ani jinak mechanicky nepoškodí. Vyberte si městský mobiliář v červené, žluté, hnědé nebo černé barvě. Cena výrobku se po obarvení navýší o 30 %. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Líbí se vám barevná lavička? Objednejte si ji u nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Betonové květináče najdou všestranné využití

Betonové květináče najdou všestranné využití

12. 3. 2015

Odolné betonové květináče jsou základní součástí městského mobiliáře. Pro letošní rok jsme si pro vás přichystali novinku - čtvercový venkovní květináč z hladkého pohledového betonu.

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

Udržuj pořádek! Podobné cedule už nebudete potřebovat! Nabízíme venkovní koše na odpadky

9. 3. 2015

Dostatek odpadkových košů je receptem na všudypřítomný pořádek. Vyberte si proto u nás venkovní koše na odpadky v různém provedení. Nabízíme koše plastové, kovové či betonové, které jsou odolné a vydrží několik desítek let.

Zobrazit všechny novinky