Úvod Reference Školka v Libranticích má svou veselou lavičku

Školka v Libranticích má svou veselou lavičku

Barevná betonová lavička u školky v Libranticích.Paní starostka se na nás obrátila s žádostí o veselou lavičku k librantické školce. Lavička neměla být nudná a obyčejná. Její přání jsme splnili a vyrobili betonovou lavičku s opěradlem s podstavami z barevného betonu a prkny v odstínu třešeň a pinie. Líbí se vám?

Výhody betonové lavičky:

  • Podstavce jsou vyrobeny z vibrované železobetonové konstrukce mimořádné odolnosti.
  • Vysoká hmotnost lavičky zabraňuje odcizení. Lze ji i ukotvit do země.
  • Dřevěné části jsou ošetřeny proti plísním a vodě
    a natřeny kvalitní syntetickou lazurou.

I vy můžete mít barevný městský mobiliář

Z barevného betonu vyrobíme na objednávku veškerý městský mobiliář z naší nabídky. Výjimkou nejsou ani betonové koše nebo zahrazovací sloupky. Výhodou barevného betonu je probarvenost v celé struktuře, takže barva se nikdy neodloupe, nepoškrábe ani jinak mechanicky nepoškodí. Vyberte si městský mobiliář v červené, žluté, hnědé nebo černé barvě. Cena výrobku se po obarvení navýší o 30 %. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Líbí se vám barevná lavička? Objednejte si ji u nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

RSSRSS

Novinky

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

Inovace piknikového stolu. Betonová deska a betonový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stůl s kterým je minimální údržba a je náročné ho přenést, což bereme jako výhodu. Např. při umístění v odlehlých částech. O této inovaci jsme snili dlouho, ale až díky koroně jsme si na tuto novinkou udělali čas. Absolutně bezúdržbové a všem živlům odolné betonové sezení lavic se stolem. Vhodné zejména do veřejných prostor, ale doslova se neztratí ani na vaší zahradě na samotě.

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Vyrobili jsme unikátní venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

17. 10. 2018

Vyrobili jsme naprosto unikátní odpadkový koš, který umožní lidem jednoduše a rychle třídit odpad přímo na ulici. Každý den v každém koutě na naší planetě vidíme potřebu třídit odpadky. Pokud i vy třídíte odpad, ale nikdy ve městě nemůžete najít ten správný odpadkový koš, kam hodit igelitový pytlík a kam zase papírový obal, máme řešení.

Dubová prkna na lavičkách i stolech

Dubová prkna na lavičkách i stolech

13. 5. 2016

Česká alternativa k tropickému dřevu - dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, pevné a trvanlivé. Z našich dřev nejlépe vzdoruje povětrnostním podmínkám a střídání vlhka a sucha. V minulosti se z dubového dřeva vyráběla mlýnská kola, hamry, piloty k mostům a lávky, sudy a my jsme je od letoška začali dávat na naše lavičky.

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

Rozšířili jsme nabídku betonových laviček

11. 5. 2015

Betonové lavičky jsou neodmyslitelnou součástí městských mobiliářů. Zdobí parky, zahrady, ulice, náměstí i pěší zóny. A protože jsou velmi oblíbené, rozšířili jsme pro vás nabídku betonových laviček o další 2 kousky.

Zobrazit všechny novinky